İçeriğe geç

Uçak Kargo

Uçak Kargo
Uçak Kargo

Uçak kargo, teknolojinin son hızla geliştiği dünyamızda günden güne yaygınlaşan bir kargo dağıtım türüdür. Karaca Kurye uçak kargo seçeneği ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Uçak kargo ile gönderilerinizi haftanın yedi günü ve 24 saat boyunca gönderebilirsiniz. Karaca Kurye, Türkiye’nin en deneyimli ve profesyonel ekibi ile her daim uçuk kargo da dâhil olmak üzere diğer tüm kargo hizmetleriyle sizlere bir telefon uzaklıktadır.

Gönderim sağlayacağınız eşyanın boyutu fark etmeksizin tüm kargolarınızı firmamız aracılığı ile gönderebilirsiniz. Karaca Kurye firması uçak kargo ile gönderilerinizi hızla ve güven içerisinde dünyanın dört bir tarafına taşır. Günümüzün en önemli kavramı zaman olduğu için kargoların hızlı bir şekilde ve güvenle taşınması gerekir. Firmamız kargolarınızı hızlıca ve güvenli bir şekilde sizin vermiş olduğunuz adrese ulaştırır. Sizin yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve arkanıza rahatça yaslanmaktır.

Uçak Kargo Avantajları Nelerdir?

Karaca Kurye, sektörün önde gelen firmalarından biridir. Bu özelliğe sahip olmasının altında müşterilerine sağlamış olduğu birden fazla olanaklar yatmaktadır. Bu olanakları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Uygun fiyat,
 • Hızlı ve güvenli teslimat,
 • Yüksek müşteri memnuniyeti,
 • Profesyonel ve alanında deneyimli bir ekip ile hizmet verme,
 • 7/24 destek hattı vb. birçok olanak Karaca Kurye firmasında bulunmaktadır.

Genel olarak uçak kargo deyince insanların akıllarına fahiş fiyatlar gelmektedir. Ancak Karaca Kurye firması, bünyesinde yer alan tüm kargo çeşitlerinde diğer firmalara kıyasla oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. Hem müşteri memnuniyeti hem de çalışan memnuniyetine önem veren firma, hızlı ve güvenli teslimatın gerçekleşebilmesi için kargo taşıma araçlarını son teknolojiye sahip araçlardan seçmektedir. Bu nedenle kargolarınızın güvenliğinden her daim emin olabilirsiniz.

Tüm bu olanaklara ek olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimize her konuda yardım edebilecek çağrı merkezi ekibimiz de bulunmaktadır. Diğer tüm çalışanlarımız gibi alanında deneyimli ve son derece profesyonel olan çağrı merkezi ekibimize bir telefon uzaklıktasınız.

Uçak  Kargo İletişim

Karaca Kurye firmasının 7 gün 24 saat ulaşılabilir bir iletişim ağına sahip olduğunu daha önce de belirtmiştik. Firmamıza e-posta ve WhatsApp üzerinden ulaşabilir ve hizmetlerimizden aynı şekilde faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezimizden kargo alım-gönderim, fiyat hesaplama ve gönderinizin durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz. Gönderinizi bize teslim ettikten sonra cep telefonunuza ve e-postanıza gelen kargo takip numarası ile kargo durumunuzu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu iletişim kanallarından kendimizi geliştirebilmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için şikâyet, dilek ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak web sitemize üye olarak sizlere özel indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.  Tüm kurumsal ve toplu kargo gönderimleriniz için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tüm kargo işlemleri için İstanbul’da bulunan ofisimizi de ziyaret ederek bilgi alabilirisiniz.  

Kara Kurye müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kargo hizmeti vermektedir. Firma, bu nedenle birçok kargo çeşidini bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlar;

 • Yaya kurye,
 • Motorlu kurye,
 • Uçak kargo,
 • Araçlı kurye şeklinde sıralanabilir.

Ayrıca Karaca Kurye İstanbul ve çevre iller başta olmak üzere Normal kurye, Express kurye ve Vip kurye hizmeti vermektedir. Peki, bu üç çeşit kurye hizmeti nedir? Bu kurye çeşitlerini şu şekilde açıklayabiliriz;

 • Normal Kurye: Normal kurye hizmeti diğer iki kurye hizmetine göre fiyat bakımından en uygunudur. Bu kurye hizmeti ile gönderileriniz İstanbul ve çevresine gün içerisinde teslim edilir.
 • Express Kurye: Express kurye adından da anlaşılacağı üzere hızlı kurye hizmetidir. Bu kurye hizmetini seçtiğiniz takdirde kargolarınız 2-3 saat içerisinde İstanbul ve çevresindeki illere teslim edilir.
 • Vip Kurye: Vip kurye hizmeti, firmamızın sağlamış olduğu kurye hizmetleri arasında en hızlısı olarak tanımlanabilir. Bu kurye hizmeti ile kargolarınız en fazla 1-2 saat içinde teslim edilir. Ancak bu teslimat süresinin İstanbul ve çevre illeri kapsadığını belirmek gerekmektedir.

Kurye hizmetlerimizden dünyanın neresinde olursanız olun faydalanabilirsiniz. Firmamız kurulduğu günden beri hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaktadır. Sizler de Türkiye’nin en hızlı ve kaliteli kurye hizmetinden yaralanmak ister misiniz? Cevabınız eve ise Karaca Kurye uçak kargo‘dan yaya kargo hizmetine kadar sizlerin tek bir telefon uzağındadır.

Karaca Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp