İçeriğe geç

Karaca Kurye Çağır Hizmeti

Dijitalleşen çağdaş dünya insanı birçok isteğine anında, olabildiğince hızlıca ve zaman kaybetmeden ulaşmak çabasındadır. Gelişen hizmetler her geçen gün talep ve ihtiyaçların daha da artmasına neden olmaktadır. İster çeşitli web siteler ve uygulamalar üzerinden e–ticaret hizmeti alan müşteriler isterse de farklı adreslere evrak ve muhtelif özel eşyaları ulaştırmak isteyen birey veya kurumlar bu konuda olabildiğince hızlı hizmet almayı tercih etmekteler.

Bu alanlardaki her türlü ihtiyacınızı karşılamak adına titiz çalışmalar sürdüren kurye çağır hizmetimiz müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir. Kargolarınızın taşınmasında birçok avantajı bir arada sunan firmamız İstanbul ve çevre illere hizmet vermekte olup 7/24 çalışma prensibi edinmiştir. Genel olarak araç ve motorlu kuryelerle hizmet veren firmamız aracılığıyla aynı zamanda hava kargo hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Güvenli ve Hızlı Taşıma

Firmamız bünyesinde kurye çağır hizmet alanında çalışan tüm ekip arkadaşlarımız sunduğumuz hizmete olabildiğince ciddi yanaşmakta, bu alanda müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktalar. Alanında uzun süreli çalışma sonucunda topladığı tecrübeyi işine yansıtan ekibimiz firmamızın tüm misyonlarını sahada uygulamaktalar. Kurulduğu ilk günden hizmet sunduğu tüm alanlarda güvenirliğini kanıtlamış firmamız aracılığıyla faydalanmak istediğiniz hizmete uygun çağırdığınız kuryelerimiz tüm güvenlik önlemlerini alarak yola çıkmaktalar. Firmamız hem çalışanların can güvenliğine hem de müşterilerin kuryelerimize emanet ettikleri taşınması gereken ürünlere oldukça özenle yanaşmaktadır.

Ürünlerin boyutuna uygun olarak araçlı veya motorlu kurye taleplerinizi dikkate alarak size en yakın ekip arkadaşımızı ivedilikle tarafınıza yönlendirmekteyiz. Metropolümüzün kaçınılmaz sorunlarından biri olan yoğun trafiğin önüne geçmek, müşterilerimizin taleplerini zamanında yerine getirebilmek adına kurye çağır aracılığıyla hizmet veren ekip arkadaşlarımız öncelikle gidecekleri adresi hızlıca araştırmakta ve her türlü alternatif yolları kullanarak trafikten etkilenmeden paketlerinizin teslimatını zamanında gerçekleştirmekteler. Yasal sınırlar çerçevesinde olabildiğince en hızlı teslimatı yapan kuryelerimiz aynı zamanda taşıma sürecinde emanetlerinizin zarar görmemesi için araca veya motora yerleştirilmesinde de ayrı bir özen göstermekteler.

Kurye Çağır Hizmeti Aracılığıyla Taşınan Ürünler

Çalışanlarının güvenliğini ve yasal sınırlamaları oldukça önemseyen firmamız bizimle iletişime geçerek kurye çağır talebinde bulunan müşterilerimizin paketlerini taşırken iki önemli hususu göz önünde bulundurmaktadır:

 • Taşınması çalışanlarımızın ve çevredeki insanların can güvenliğini tehlikeye sokabilecek patlamaya yangına sebep olabilecek paketler
 • Taşınması devlet tarafından yasaklanan sakıncalı ürünler

gibi firma olarak güvenirliğimizi sarsacak her türlü yasadışı hizmetten kaçınmaktayız. Bunların dışında büyük küçük her türlü paketlerinizin kurye çağır hizmetimizi kullanarak taşınmasını gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız aracılığıyla taşınması gerçekleştirilen başlıca ürünler:

 • Çeşitli gıda malzemeleri
 • Büyük küçük her türlü tekstil ürünleri
 • Evlerde kullanılan farklı boyutlardaki elektronik cihazlar
 • Kozmetik ürünler
 • Farklı boyut ve özelliklerdeki medikal araç gereçler
 • Özellikle şirketler arası büyük önem taşıyan evraklar
 • Yaşam alanlarınızı süsleyecek dekoratif ürünler
 • Her türlü kırtasiye malzemesi
 • Çeşitli temel ihtiyaç ürünleri vb.

Yukarıda sıraladığımız hizmetlerimizle birlikte daha birçok alanda hizmet alabileceğiniz firmamız tüm paketlerinizin taşınmasında titizliğini korumaktadır.

Kurye Çağır Alanında Sunduğumuz Hizmetler

Firmamız aracılığıyla zamandan ve gereksiz harcamalardan tasarruf eden müşterilerimiz aldıkları her türlü hizmetten oldukça memnun kalmaktalar. Günün istenilen saatinde taşınması acil olan ürünler için kurye çağır hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Zaman konusunda herhangi bir aksama yaşamamak için farklı türde hizmetleri sunan firmamız tüm aksaklıkları önceden hesaba katarak tedbirli davranışlar sonucunda size söz verdiği zaman aralığında kargolarınızı teslim etmektedir.

Bunun için bizimle iletişime geçtiğiniz anda size en yakın kuryeyi yönlendirerek tarafınıza ulaşmadaki zaman kaybını önlemekteyiz. Ardından sunduğumuz farklı hizmet türleri vasıtasıyla paketinizi en kısa zamanda karşı tarafa teslim etmekteyiz. Paketi sizden teslim aldığımız anda tarafınıza bildirilen kargo takip numarası ile paketlerinizi anlık takip edebilir, aldığınız hizmetin güvenilirliğine ve hızlı oluşuna kendiniz tanık olabilirsiniz. Firmamızın sunduğu farklı hizmetler:

Acil Kuryeİstanbulun Yoğun İş Temposunda Zamana Karşı, Gönderinin Adresine Göre Maxsimum  120 Dakikada  Yapılan Acil Gönderi Biçimi Olmakla Beraber, Sorunsuz Teslimat Şeklidir.
Hızlı KuryeAcil Kurye Gönderi Biçimi Gibi Belirtilen Alım Adresinden Teslim Adresine, Güvenli, Kaliteli Teslimat 30 Dakikada Alıp 120 Dakikada Yapılan Hızlı Kurye Biçimidir.
Vip KuryeAcil ve Hızlı Kuryedeki Teslimat Biçiminden Farkı: Zamanı Yine Belirtilen Adrese En Kısa Sürede Teslimat Sağlanan En Hızlı Gönderi Biçimi Olup Kişiye Özel Kurye Hizmetidir.    
Moto KuryeMoto Kurye: Evrak, Dosya, Kargo Paketlerini, Güvenli Bir Şekilde Ve İstenilen Zamanda Sizlere Ulaştıran Kişilerin Vermiş Olduğu Hizmet Biçimidir.
Arabalı KuryeMotorla Taşınması Mümkün Olmayan Koli Ve Ebatlı Ürünlerin, Hassasiyetle Araçla Belirtilen Süre İçerisinde Yapılan Arabalı Kurye Hizmetidir.
Şehirlerarası KuryeTürkiye Geneli Tüm İllere, Verilen Süre İçerisinde, Kaliteli, Güvenli, Gerek Motorla Gerek Araçla Yapılan Şehirlerarası Teslimat Biçimidir.
Uçak Kargo  Kuryeİstanbul Ve Çevre Şehirlere THY KARGO İle En Hızlı Gönderi Biçimi Olup Gün İçi Teslimat Sunulan Uçak Kargo Hizmeti En Çok Tercih Edilen Kurye Hizmetidir.
Otobüs Kargo KuryeTürkiye Genelinde Tüm İllerden, Adersinizden Alınıp  Diğer İllerdeki Otogarlara teslimat Sağlanan Otobüs Kargo Kurye Hizmetidir.  Maksimum Bir İş Günü İçinde Teslim Edilir.
Toplu DağıtımÖzel Günlerde Ve Yılbaşlarında, Siz sevdiklerinize, Onları Değerli Hissettirecek Özel Hediyelerinizi Kusursuz Bir Şekilde Kişiye Özel Teslimat Yapılan Gönderi Hizmetidir.
Kurye ÇağırHemen Gitmesi Gereken Gönderiniz mi Var. Kurye Çağır İle Bizi Arayın 30 Dakikada Kuryeniz Kapanızda Değerli Zamanınız Siz Ve Sevdiklerinize Kalsın.
 • Acil kurye
 • Express kurye
 • Uçak kargo
 • Hızlı kurye
 • Özel kurye
 • VİP kurye

Hizmetlerimizle ilgili internet sitemizden geniş bilgi alabilir veya bizimle iletişime geçtiğiniz anda da hizmetlerimizin özellikleri ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Taşınmasını istediğiniz paketinize uygun en doğru hizmeti seçen firmamız hizmetimizin ayrıntıları ile ilgili bilgi vererek sizi doğru tarafa yönlendirmektedir. Kurye çağır hizmetinden faydalanan müşterilerimiz ürünlerinin yasal garantiye alınmasını istedikleri anda özel ve VİP kurye hizmetimiz devreye girerek tüm talepleri karşılamaktadır.

Ayrıca çevre illere kargo göndermek isteyen ve olabildiğince hızlı gerçekleşmesi talebinde bulunan müşterilerimize hava kargo hizmetimizi önermekte ve bu konuda beklentilerini karşılamaktayız. Acil ve Express kurye hizmetlerimiz aracılığıyla ise paketleriniz en kısa zaman diliminde karşı tarafa ulaştırılmaktadır.

Ekonomik Kurye Çağır Hizmeti

Alınan tüm hizmetlerde müşterilerin önem verdiği iki husus bulunmaktadır ki, firma olarak bu hususları yerine getirmeye oldukça özen göstermekteyiz. Bunlardan ilki zamandan tasarruf, diğeri ise maddi tasarruftur. Hem zaman hem gereksiz para kaybını önlemek için itina ile çalışan firmamız kurye çağır hizmetinin kapsadığı tüm alanlarda oldukça ekonomik fiyatlarla müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Yüksek kalite standartlarına cevap veren hizmetlerimiz bütçe dostu fiyatlarla müşterilere sunularak bu yolda ilerlememize daha çok katkıda bulunmuş oluyor.

Her bir hizmet çeşidini en düşük maliyetlerle sunan firmamız bu konuda da müşterilerin güvenini kazanmakta ve daimi müşteri kitlesini artırmaktadır. Üst düzeyde hizmet, hızlı ulaşım ve bütçe dostu fiyatları bir arada bulan müşteri taşımada ne kadar doğru tercih yaptığını bizzat görmektedir. İster bireysel isterse de kurumsal nitelikteki müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine yüksek standartlarda cevap vermeye ve hizmet alanlarımızı daha da genişletmeye devam etmekten gurur duyuyoruz. Bu alanda profesyonel ekibimizle yolculuğumuzu kesintisiz ve güvenilir bir şekilde sürdürmekteyiz.

Karaca Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.

“Kurye Çağır” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp